Wyposażenie samochodów dla Weterynarzy

Grupa docelowa

Dla mobilnych weterynarzy, przewożącyhc ze sobą leki i niezbędne akcesoria.

Autoinrichting voor Dierenartsen - Toyota Hilux.jpg

Rozwiązania dla branży weterynaryjnej

Chcesz mieć pojazd, który nie tylko jest zorganizowany i w pełni higieniczny, ale także wyposażony we wszystkie udogodnienia, takie jak lodówka z dodatkowym zasilaniem, gniazdko 230V, woda z odpływem i wyodrębnione miejsce na odpady medyczne. Odkryj lekki system przechowywania BEKS dla weterynarzy.

Dzięki systemowi szuflad masz doskonały podgląd w zawartość Twojego pojazdu. Na górze możesz przewozić większe rzeczy. Przestrzeń jest całkowicie wykorzystana, przy zachowaniu przejrzystości. Twój pojazd jest higieniczny, bezpieczny i zorganizowany. Środek ciężkości znajduje się na tyle nisko, że auto nie przechyla się w żadną ze stron i jest zdecydowanie bardziej stabilne w czasie wykonywania wszelkich manewrów niż w przypadku tradycyjnej zabudowy.

Niekończące się możliwości

Unikalny system BEKS dla weterynarzy ma rozwiązania jak nikt inny. Dzięki dostępności różnorodnych wymiarów jest nieskończenie wiele rozwiązań. System składa się z modułów, a różne akcesoria dodatkowe dają dodatkowe możliwości aranżacji wewnątrz i na zewnątrz szuflad.

Zabudowę BEKS można używać w dowolnym samochodzie i można go też z łatwością przełożyć do innego auta. System składa się z trwałych i lekkich materiałów- aluminium i lekkie drewno. Obudowa szuflad jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

BEKS-FOR-VETS_Ford Transit SM.jpg

Wózek Dynnox z systemem BEKS

Przy przewożeniu ciężkiego sprzętu z wszelkimi akcesoriami, które są nam niezbędne do pracy wózek Dynnox wraz z systemem szuflad BEKS jest idealnym rozwiązaniem. Jest to wielozadaniowe urządzenie do przewożenia, załadunku i rozładunku w Twoim samochodzie firmowym porównywalne mechanizmem swojego działania do noszy w ambulansie. Dzięki systemowi Dynnox możesz zaoszczędzić wiele czasu i nie musisz nosić ciężkich narzędzi z auta do realnego miejsca pracy u klienta. W zależności od Twoich potrzeb możemy zbudować różne konfiguracje modułów na wózku Dynnox.

Scroll to top