Najczęstsze pytania

Czy mogę wejść w pozycji wyprostowanej do pojazdu zabudowanego systemem BEKS?

To zależy od wysokości Twojego auta. Większość z nich nie ma wystarczającej wysokości, abyś mógł swobodnie stać. Klienci ndin BEKS uważają, że ndin czasu jest wchodzenie I schodzenie do samochodu, a ułożenie przewożonych materiałów I narzędzi powinno być ergonomiczne.

blog3_beks2

Czy mogę otworzyć szuflady na zatłoczonym parking?

Dużo naszych klientów wykonuje swoje kontrakty w miastach. Wybór mniejszych samochodów jest uzasadniony I często nasi klienci pytają czy będą mogli na nding otworzyć szuflady kiedy na miejscach obok są zaparkowane inne pojazdy. Odpowiedź brzmi TAK! Jeśli możesz otworzyć drzwi od auta to możesz też otworzyć szufladę. Nie zawsze da się otworzyć na 100%, ale pamiętaj że najczęściej używane narzędzia masz na końcach szuflad.

blog5_beks1

Jaki jest udźwig szuflad?

Każda szuflada może być załadowana do 100 kg, równomniernie rozłożone na całej powierzchni. Udźwig nd szufladami wynosi maksymalną ładowność auta minus waga system BEKS. Dodatkową zaletą jest to, że przewożąc dodatkową paletę na górze szuflad nie blokujesz dostępu do swoich narzędzi.

blog4_beks2

Czy będzie problemem podwyższony próg załadunku mojego samochodu?

Niektórzy klienci mają wątpliwości związane z wyższym progiem załadunku. W zależności od tego, jak zaprojektujesz wnętrze to owszem, może to wymagać że będziesz musiał nieco wyżej podnieść narzędzia. Z drugiej strony jednak, rozładunek jest bardziej ergonomiczny bo może się odbywać w pozycji wyprostowanej.

blog3_beks1

Ile mam wolnej przestrzeni mając system szuflad?

W związku z przemyślanym zaplanowaniem strefy ładunkowej, powierzchnia nad systemem szuflad jest zupełnie wolna. W tradycyjnych zabudowach wolna zostaje powierzchnia przy suficie, co jest zupełnie zbędnym rozwiązaniem i trudnym do zagospodarowania- często używane do przewożenia drabiny, wiader lub większych przedmiotów które ostatecznie blokują dostęp do narzędzi i materiałów.

foto3

Jak bardzo złożony jest system BEKS?

System szuflad BEKS jest łatwy w użytkowaniu, według nas to ogromny komplement. Nie ma prowadnic na bokach szuflad, kurz i brud nie dostają się do środka systemu. Nie ma w naszym systemie żadnych siłowników ani kabli. System zamykania działa na zasadzie grawitacji.

foto_themapagina1

Czy można przebudować system BEKS?

Zwykle jest to możliwe, aby przebudować istniejący już system szuflad. Wszystko zależy od wymiarów pojazdu. Najczęściej producenci samochodów tworzą auta użytkowe bazując na wymiarach Europalety- 80x 120cm. Finalnie, daje to minimalną powierzchnię między nadkolami- 121cm oraz 85 do 100cm i więcej bliżej bocznych drzwi. BEKS daje możliwość pełnej zabudowy powierzchni mając w ofercie szeroki zakres dostępnych wymiarów.

BWM overbouw - BEKS Systems

Czy system szuflad jest odnawialny?

System może być w łatwy sposób przełożony do innego samochodu, więc jego żywotność wystarcza na conajmniej dwa cykle użytkowania pojazdu. BEKS to wybór na lata!

10 Year Warranty

FAQ - Design

Scroll to top