O nas

W 2001 roku rozpoczęto prace nad pierwszą generacją systemów szufladowych BEKS. Ze względu na wiele pozytywnych reakcji BEKS kontynuował rozwój produktu. Do dnia dzisiejszego system szuflad BEKS jest punktem odniesienia dla segmentów Mini, Compact i Midi. Ponadto ten wyjątkowy system szuflad znajduje zastosowanie w wielu pickupach i pojazdach z segmentu Maxi.

Wyjątkowy system szuflad

W 2003 roku system został opatentowany, a w 2004 roku BEKS uzyskał patent holenderski. Dyrektor zarządzający i główny udziałowiec Rob van Dinther jest częścią zespołu BEKS od ponad 10 lat. Wraz z kolegą Marc Bleyens wspólnie prowadzą zarząd.

  • BEKS-systems_Mogelijkheden.webp
  • BEKS tekenen.jpg

Nasza siła

Jako mała organizacja jesteśmy elastyczni i możemy bezpośrednio reagować na Państwa specyficzne życzenia i wymagania. Korzystamy również z najnowocześniejszych technik i wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nasz system jest bardzo lekki i bardzo wytrzymały. Szansa na wystąpienie wad jest praktycznie zerowa.

Oto jak pracujemy

Mamy dealerów w całej Europie, którzy z przyjemnością udzielą Ci pomocy. Mają oni duże doświadczenie w montażu naszego systemu szuflad i mogą wyposażyć każdy pojazd użytkowy zgodnie z Państwa życzeniem.

Znajdź dealera ▸
Scroll to top