Równomierne ładowanie

Przesada czyni rzeczy jasnymi. Oczywiście, nie jeździ się w ten sposób. Ale tego właśnie "doświadcza" samochód dostawczy.

Ze względu na nierównomierne obciążenie, prowadzenie samochodu staje się gorsze. Ponadto zawieszenie i opony są przeciążone.

System szuflad podłogowych BEKS pomaga w dobrym i równomiernym załadunku samochodu dostawczego.

Bezpieczniejsze, wygodniejsze i atrakcyjniejsze. To jest "Lepiej z BEKS"

  • BEKS-Systems_Gewicht aan 1 kant.webp
  • BEKS-Systems Lading_Gr.webp

Nie mogę dosięgnąć swoich rzeczy

Bałagan panujący na tyłach wielu samochodów dostawczych to nie tylko wina nieostrożnego kierowcy. Znacznie częściej przyczyną bałaganu w samochodzie dostawczym jest wybór regałów ściennych.

Półki przy burcie furgonetki to dobry pomysł tylko wtedy, gdy możesz w niej stać w pozycji pionowej lub gdy potrzebujesz furgonetki jako warsztatu/magazynu.
We wszystkich innych przypadkach wybór systemu szuflad jest mądrzejszy.

  1. Nie musisz już wchodzić do autobusu, w którym nie możesz stać prosto;
  2. Wszystko ma swoje stałe miejsce;
  3. Dodatkowe materiały umieszcza się w górnej części systemu szuflad, gdzie nadal można sięgać po narzędzia i części;
  4. Masa jest lepiej rozłożona na przednią i tylną oś.

Stań w pozycji wyprostowanej

Jeżeli wysokość samochodu nie pozwala na wyprostowanie się, dostęp do przestrzeni bagażowej jest nieprzyjemny, a czasem nawet bolesny. Może dojść do uderzenia głową lub wystąpienia bólu szyi i/lub pleców. Lubimy dbać o nasz najcenniejszy kapitał - naszych współpracowników!

Stojąc wyprostowanym obok samochodu, materiały i narzędzia są łatwo dostępne. To jest ergonomia w najlepszym wydaniu!

Czy uważasz także na siebie? Więc zrób to też "Lepiej z BEKS"

  • BEKS-Systems_Rechtstaan.webp
  • BEKS-Systems Gewicht_Gr.webp

Oszczędność paliwa

Nadwaga nie jest dobra. Nie, to nie jest wypowiedź lekarza rodzinnego! To specjalista w dziedzinie wyposażania samochodów dostawczych.

Każdy kilogram zabrany na pokład to koszt 0,1 litra paliwa na każde 100 kilometrów jazdy. Wykonaj obliczenia. Jeśli to zbyt duży kłopot, pozwól firmie BEKS wyposażyć swój samochód dostawczy. Oferujemy najlżejszy sprzęt samochodowy i 10-letnią gwarancję.

Jeśli dokonasz konfiguracji online, automatycznie obliczymy możliwe oszczędności paliwa.

BEKS zwraca się sam! To właśnie mamy na myśli, mówiąc "Lepiej z BEKS"

Dostępna przestrzeń robocza

Gdy jedyną dostępną przestrzenią jest "wolny" chodnik między meblami, sprawa staje się trudna. Aranżacja z półkami ściennymi stawia przed Tobą wybór pomiędzy zachowaniem wolnego przejścia a zabraniem ze sobą dodatkowych rzeczy.

Wybrać znaczy przegrać! Jako użytkownik nie masz takiego wyboru, więc musisz codziennie doświadczać, jak trudne jest to zadanie. Daje nam gruby folder ze zdjęciami, na których widać konsekwencje tych złych wyborów.

Więc zrób to inaczej. Zrób to lepiej. Zrób to z BEKS-em. System szuflad BEKS oferuje użytkownikom to, czego nie mogą zaoferować regały ścienne: dostęp do materiałów i możliwość zabrania ze sobą dodatkowych materiałów.

To jest "Lepiej z BEKS"

  • BEKS-Systems_Geen ruimte bij open lade.webp
  • BEKS-Systems - BETER met BEKS.jpg

Konkurs i BEKS

Na stronach internetowych i w mediach społecznościowych regularnie widzimy zdjęcia realizacji wykonanych przez naszych konkurentów. Nowe autobusy i furgonetki, wyposażone w to, co najlepsze mają do zaoferowania Aluca, Bott, Sortimo i ich liczni współpracownicy.

Przykłady: mechanicy, którzy mogą prowadzić autobusy, nie mają nawet miejsca, żeby stanąć między regałami i szufladami, które się w nich znajdują.

Ponieważ jest on już zmuszony stać z głową w dół, może patrzeć prosto do szuflady.....

To naprawdę mogłoby być lepsze. "Lepiej z BEKS"

Scroll to top