TuevNordLogo.jpg

Certyfikat TÜV


Kolizja ma znaczący wpływ na wiele aspektów. Pierwszym i najważniejszym jest oczywiście dobro osobiste. W najlepszym przypadku, gdy nie ma żadnych fizycznych obrażeń, zaczyna się kłopot z ubezpieczeniem i naprawą uszkodzeń samochodu.

W każdym razie twój system ładunkowy BEKS dobrze się spisał. Zadbaliśmy o to, podejmując niezbędne środki bezpieczeństwa przy projektowaniu i produkcji najlepszego systemu szufladowego w Europie.

Jak pokazano na ilustracjach po prawej stronie, system szuflad BEKS pochłania energię uwolnioną w przypadku kolizji. Warunkiem koniecznym jest profesjonalny montaż systemu szuflad BEKS. Jeśli Twój partner BEKS przeprowadził montaż zgodnie z instrukcją montażu BEKS, możesz mieć pewność, że wnętrze jest bezpieczne i odporne na zderzenia. Zawsze jednak zalecamy kontrolę wzrokową systemu szuflad BEKS po wypadku. W przypadku, gdy samochód nie zostanie naprawiony, przeniesienie systemu szuflad do nowego samochodu nie stanowi żadnego problemu. Również w tym przypadku zawsze możesz zwrócić się do BEKS lub wybranego przez siebie partnera BEKS.

BEKS życzy Wam wielu bezpiecznych kilometrów!

Deformation 01

Deformation 02

Scroll to top