the-van-organizer-beks

Grupa docelowa: Mechaników

Dla mobilnych serwisantów przewożących ze sobą niezbędne narzędzia i materiały.

BEKS-Systems Monteurs.webp

Łatwe przechowywanie

Chcesz mieć dobrze zorganizowaną przestrzeń ładunkową i mieć łatwy dostęp do niezbędnych narzędzi? Chcesz pracować szybko i efektywnie, bez ciągłego wchodzenia i schodzenia z samochodu? Odkryj nowy, lekki system szuflad BEKS.

Unikalne rozwiązanie daje Ci możliwość swobodnego przeglądu materiałów i narzędzi. Podłoga na górze szuflad pozwala na przewożenie dużych i ciężkich przedmiotów. Przestrzeń ładunkowa jest w pełni bezpieczna, zorganizowana i użyteczna dzięki produktom firmy BEKS. Środek ciężkości znajduje się na tyle nisko, że auto nie przechyla się w żadną ze stron i jest zdecydowanie bardziej stabilne w czasie wykonywania wszelkich manewrów niż w przypadku tradycyjnej zabudowy. Możesz równomiernie rozłożyć wagę wewnątrz lekkich szuflad.

“Mój pojazd jest za niski, aby mógł swobodnie do niego wejść, nie ma więc mowy o tradycyjnej zabudowie regałowej. Dzięki szufladom BEKS mam więcej miejsca i łatwiejszy wgląd w moje narzędzia. Oprócz tego, mogę przewozić paletę na górze systemu szuflad.”

Nieograniczone możliwości

Dzięki systemowi szuflad firmy BEKS możesz stworzyć idealne wnętrze Twojego służbowego pojazdu. Dostępna jest duża ilość zróżnicowanych rozmiarów, które możesz dostosować wedle swoich potrzeb. Zabudowa zostanie wyprodukowana w 10 dni roboczych. Cały system jest łatwy w instalacji i można go zastosować w każdym typie samochodu.

Duża ilość różnych konfiguracji szuflad daje Ci jeszcze lepszy wgląd w przewożone narzędzia i materiały. Lekki system szuflad jest produkowany z trwałych materiałów.

Kupujesz kolejny samochód? Nie ma problemu! Cały system szuflad może być przeniesiony do Twojego nowego pojazdu.

BEKS-Systems Monteurs 2.webp
Kreunen_klein.jpg

MAXI

Klienci, którzy korzystają z zabudowy BEKS potwierdzają, że jest to idealne rozwiązanie do wszystkich rodzajów samochodów, od małych osobowych, aż po duże dostawcze.

Na początku należy przemyśleć do jakiego samochodu potrzebna jest zabudowa i jakie konkretnie narzędzia oraz materiały będą przewożone. Każda z części dostanie swoje logiczne i przemyślane miejsce w szufladach.

Krok po kroku projektujemy idealną zabudowę do Twojego pojazdu.

Scroll to top