Konfigurator Online

Czy chcesz samemu skompletować wyposażenie pojazdu? Następnie skorzystaj z naszego kreatora online, aby zaprojektować własne wyposażenie pojazdu zgodnie z Twoimi życzeniami i spostrzeżeniami.

Dzięki temu narzędziu do rysowania online możesz w prosty sposób stworzyć własne wyposażenie pojazdu. Każdego roku tysiące klientów projektuje online idealne wnętrze swojego autobusu firmowego.

BEKS-bedrijfswageninrichting-online

Jak stworzyć wyposażenie pojazdu online?

Na przestrzeni lat zaprojektowaliśmy wyposażenie pojazdów dla niemal każdego zawodu. Nasza szeroka gama opcji jest do Państwa dyspozycji, aby pomóc w wyborze najbardziej idealnego sprzętu dla Państwa. Nasza oferta obejmuje ponad 5,5 miliona różnych konfiguracji!

Przejdź do narzędzia do rysowania online i wybierz markę i typ samochodu firmowego. W 4 prostych krokach możesz stworzyć swoje własne wyposażenie pojazdu.

Bogaty wybór wyposażenia pojazdu.

Z systemem szuflad BEKS zawsze masz wybór. Czy masz dużo niskich rzeczy? Wtedy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szereg niskich szuflad. Czy potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania lub masz wysokie materiały? Następnie oferujemy szeroką gamę szuflad szerokich, wysokich i długich. Wybór należy do Ciebie!

Kontakt

Czy projekt wyposażenia pojazdu jest już gotowy? Wtedy lokalny dealer BEKS skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Nasz sprzedawca udzieli Państwu fachowej porady i w razie potrzeby dopasuje projekt do Państwa sytuacji.
Po otrzymaniu zamówienia, wyprodukujemy Państwa system szuflad dolnych na zamówienie w naszej fabryce. Ponieważ całą produkcję mamy we własnych rękach, gwarantujemy szybką dostawę w ciągu 10 dni roboczych. Ostatnim krokiem jest umówienie się na instalację systemu z naszym dealerem. Na drodze do wielu szczęśliwych i bezpiecznych kilometrów oraz wielu godzin przyjemności z pracy!

  • BEKS tekenen.webp
Scroll to top