Konfigurator Online

Chcesz stworzyć indywidualny project Twojego pojazdu? Wejdź i wypróbuj nasz kofigurator online.

Możesz w łatwy sposób zaprojektować jak będzie wyglądało wnętrze Twojego pojazdu. Tysiące naszych klientów jest zadowolonych z samodzielnego kreatora wnętrza.

Zaprojektuj system półek online ▸
  • BEKS tekenen.jpg

Jak działa konfigurator?

W ostatnich latach stworzyliśmy projekty dla prawie każdej branży. Nasz katalog zdjęć jest dostępny, abyś mógł stworzyć swoje idealne wnętrze. Chcesz zacząć od auta? Nie ma problemu, wybierz markę i model swojego pojazdu oraz wskaż wysokość i długość.

Zawsze możesz wybrać proponowaną przez nas wysokość. Jeśli masz dużo sprzętu, który nie wymaga dużych wysokości do przechowywania, system szuflad jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Potrzebujesz więcej miejsca? Szerokie, wysokie i długie szuflady są również dostępne. Cokolwiek potrzebujesz znajdziesz to w systemie BEKS.

Kontakt

Lokalny dealer BEKS skontaktuje się z Tobą, gdy projekt będzie gotowy. Nasi partnerzy są do Twojej dyspozycji jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy.

Gdy projekt zostanie zaakceptowany rozpoczniemy jego produkcję w naszej fabryce w Holandii. Każdy z elementów jest przez nas produkowany, dzięki temu możemy zagwarantować dostawę w 10 dni roboczych. Ostatnim etapem jest umówienie terminu instalacji zabudowy u lokalnego dealera BEKS.

  • BEKS rails monteren.jpg
Scroll to top