the-vets-organizer-beks

Grupa docelowa: Weterynarzy

Dla mobilnych weterynarzy, przewożącyhc ze sobą leki
i niezbędne akcesoria.

BEKS-Systems_ALU-line_B4V.webp

Rozwiązania dla samochodów weterynaryjnych

Czy chcesz mieć pojazd do praktyki, który jest nie tylko wygodny i higieniczny, ale także wyposażony we wszystkie udogodnienia dla Ciebie jako lekarza weterynarii? Takich jak CoolBox z dodatkowym zasilaniem, 230 V dla drukarki, bieżąca woda z odpływem i możliwością segregacji odpadów? Odkryj lekkie rozwiązania Auto Pharmacy lub Mobieteek dla weterynarzy od BEKS-for-Vets.

Dzięki temu wyjątkowemu systemowi szuflad macie Państwo optymalny przegląd swoich leków (chłodzonych i niechłodzonych). Dzięki mocnemu i solidnemu systemowi szuflad można łatwo transportować duże przedmioty. Zabieranie ze sobą cotygodniowych zakupów oraz użytek prywatny pozostają możliwe. Wykorzystujesz pełną przestrzeń ładunkową swojego samochodu i zachowujesz dobrą widoczność dookoła. Twój samochód będzie higieniczny, reprezentacyjny, bezpieczny i uporządkowany. Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości tego lekkiego systemu szuflad, pojazd mniej przechyla się na zakrętach.

Tradycyjna mobilna apteczka jest ciężka, ponieważ nadal jest wykonana z Trespy (lub staromodnej blachy stalowej). Obecnie, gdy zużycie paliwa staje się coraz ważniejsze, a lekarze weterynarii coraz częściej korzystają z pojazdów elektrycznych lub hybrydowych, mocny i lekki mobilny ambulans firmy BEKS jest najlepszym wyborem. Dla wszystkich pojazdów dostępne jest rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasz czas dostawy wynosi 10 dni roboczych, a w wielu przypadkach montaż w samochodzie może być wykonany w ciągu jednego dnia lub można nawet na niego poczekać. W razie potrzeby samochód może zostać odebrany i zwrócony po montażu. Proste, prawda? Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty. Oczywiście można go również złożyć samemu za pomocą konfiguratora BEKS.

Niekończące się możliwości

Unikalny system BEKS dla weterynarzy ma rozwiązania jak nikt inny. Dzięki dostępności różnorodnych wymiarów jest nieskończenie wiele rozwiązań. System składa się z modułów, a różne akcesoria dodatkowe dają dodatkowe możliwości aranżacji wewnątrz i na zewnątrz szuflad.

Zabudowę BEKS można używać w dowolnym samochodzie i można go też z łatwością przełożyć do innego auta. System składa się z trwałych i lekkich materiałów- aluminium i lekkie drewno. Obudowa szuflad jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

BEKS-Systems Dierenarts.webp

Wózek Dynnox z systemem BEKS

Przy przewożeniu ciężkiego sprzętu z wszelkimi akcesoriami, które są nam niezbędne do pracy wózek Dynnox wraz z systemem szuflad BEKS jest idealnym rozwiązaniem. Jest to wielozadaniowe urządzenie do przewożenia, załadunku i rozładunku w Twoim samochodzie firmowym porównywalne mechanizmem swojego działania do noszy w ambulansie. Dzięki systemowi Dynnox możesz zaoszczędzić wiele czasu i nie musisz nosić ciężkich narzędzi z auta do realnego miejsca pracy u klienta. W zależności od Twoich potrzeb możemy zbudować różne konfiguracje modułów na wózku Dynnox.

Scroll to top