the-vets-organizer-new logo

Grupa docelowa: Weterynarzy

Dla mobilnych weterynarzy, przewożącyhc ze sobą leki
i niezbędne akcesoria.

  • BEKS-Systems_ALU-line_B4V.webp

Rozwiązania dla samochodów weterynaryjnych

Czy chcesz mieć pojazd do praktyki, który jest nie tylko wygodny i higieniczny, ale także wyposażony we wszystkie udogodnienia dla Ciebie jako lekarza weterynarii? Takich jak CoolBox z dodatkowym zasilaniem, 230 V dla drukarki, bieżąca woda z odpływem i możliwością segregacji odpadów? Odkryj lekkie rozwiązania Auto Pharmacy lub Mobieteek dla weterynarzy od BEKS-for-Vets.

Dzięki temu wyjątkowemu systemowi szuflad macie Państwo optymalny przegląd swoich leków (chłodzonych i niechłodzonych). Dzięki mocnemu i solidnemu systemowi szuflad można łatwo transportować duże przedmioty. Zabieranie ze sobą cotygodniowych zakupów oraz użytek prywatny pozostają możliwe. Wykorzystujesz pełną przestrzeń ładunkową swojego samochodu i zachowujesz dobrą widoczność dookoła. Twój samochód będzie higieniczny, reprezentacyjny, bezpieczny i uporządkowany. Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości tego lekkiego systemu szuflad, pojazd mniej przechyla się na zakrętach.

Tradycyjna mobilna apteczka jest ciężka, ponieważ nadal jest wykonana z Trespy (lub staromodnej blachy stalowej). Obecnie, gdy zużycie paliwa staje się coraz ważniejsze, a lekarze weterynarii coraz częściej korzystają z pojazdów elektrycznych lub hybrydowych, mocny i lekki mobilny ambulans firmy BEKS jest najlepszym wyborem. Dla wszystkich pojazdów dostępne jest rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasz czas dostawy wynosi 10 dni roboczych, a w wielu przypadkach montaż w samochodzie może być wykonany w ciągu jednego dnia lub można nawet na niego poczekać. W razie potrzeby samochód może zostać odebrany i zwrócony po montażu. Proste, prawda? Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty. Oczywiście można go również złożyć samemu za pomocą konfiguratora BEKS.

  • Defender - BEKS for VETS.webp
  • BEKS for VETS.jpg

Niekończące się możliwości

Unikalny system BEKS dla weterynarzy ma rozwiązania jak nikt inny. Dzięki dostępności różnorodnych wymiarów jest nieskończenie wiele rozwiązań. System składa się z modułów, a różne akcesoria dodatkowe dają dodatkowe możliwości aranżacji wewnątrz i na zewnątrz szuflad.

Zabudowę BEKS można używać w dowolnym samochodzie i można go też z łatwością przełożyć do innego auta. System składa się z trwałych i lekkich materiałów- aluminium i lekkie drewno. Obudowa szuflad jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Wózek Dynnox z systemem BEKS

Przy przewożeniu ciężkiego sprzętu z wszelkimi akcesoriami, które są nam niezbędne do pracy wózek Dynnox wraz z systemem szuflad BEKS jest idealnym rozwiązaniem. Jest to wielozadaniowe urządzenie do przewożenia, załadunku i rozładunku w Twoim samochodzie firmowym porównywalne mechanizmem swojego działania do noszy w ambulansie.

  • Dynnox in de praktijk.webp

Dzięki systemowi Dynnox możesz zaoszczędzić wiele czasu i nie musisz nosić ciężkich narzędzi z auta do realnego miejsca pracy u klienta. W zależności od Twoich potrzeb możemy zbudować różne konfiguracje modułów na wózku Dynnox.

BEKS-for-VETS Pictures

BEKS for VETS - 01.jpg
BEKS for VETS - 02.jpg
BEKS for VETS - 03.jpg
BEKS for VETS - 04.jpg
BEKS for VETS - 05.jpg
BEKS for VETS - 06.jpg
BEKS for VETS - 07.jpg
BEKS for VETS - 08.jpg
BEKS for VETS - 09.jpg
BEKS for VETS - 10.jpg
BEKS for VETS - 11.jpg
BEKS for VETS - 12.jpg
BEKS for VETS - 13.jpg
BEKS for VETS - 14.jpg
BEKS for VETS - 15.jpg
Scroll to top